چگونه می توان بزرگترین مشکلات را با ذخیره سازی سرد حل کرد

بسته بندی
یکی از ساده ترین و مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که از بسته بندی مناسب کالاها اطمینان حاصل کنید. چه با استفاده از فیلم کششی مناسب و اطمینان از عدم وجود سوراخ یا استفاده از انواع مناسب پالت ، نحوه قرار دادن کالا در انبار می تواند در برابر سایر مسائل محافظت کند. با دادن یک لایه اضافی کنترل آب و هوا به آنها اطمینان می دهید که کالا در حین حمل و نقل تازه و ایمن می ماند.

فریز کردن محصول
اگر متوجه شدید که برخی از محصولات شما در حال انجماد هستند ، ممکن است به دلیل چندین مسئله مختلف ایجاد شود. در اینجا مواردی است که باید در جستجوی آنها باشید و در صورت پیدا کردن مشکلات چگونه آنها را حل کنید.

سیم پیچ های اواپراتور ممکن است باعث یخ زدگی شدید شوند که روی محصول تأثیر می گذارد. می توانید سیم پیچ ها را طوری تنظیم کنید که دمای بالاتری داشته باشند و می توانید زیر هر یک از سیم پیچ ها بافل اضافه کنید تا جهت هوای سرد تغییر کند.

اگر کالاها در پیکربندی ای قرار نگیرند که به جریان هوا کمک می کند ، برخی مناطق سردتر شده و باعث یخ زدن کالاهای شما می شوند. تولید کننده های دود می توانند مناطقی را که دارای هوای مرده هستند تعمیر کنند و پیکربندی مجدد نحوه انباشته شدن محصول می تواند به ثابت ماندن جریان هوا کمک کند.

این محصول را می توان خیلی نزدیک به دیوارها ذخیره کرد. می توان دیوارها یا در برخی موارد جریان را عایق بندی کرد و محصول را از دیوارها منتقل کرد. اگر فضای کافی برای انتقال محصول از دیوارها وجود نداشته باشد ، ممکن است به یک انبار بزرگتر نیاز داشته باشید.

خرد شدن محصول
در صورت کوچک شدن محصولات شما ، علت آن معمولاً به میزان رطوبت مربوط می شود. برای رفع این مشکل باید به دنبال چند نکته باشید.

رطوبت خیلی کم است. ساده ترین راه حل نصب کویل های بیشتر است.

ظروف یا سازه های چوبی ذخیره سازی می توانند رطوبت هوا و محصول را جذب کنند. اگر قبل از ذخیره سازی مرطوب شوند.

سایر مسائل مربوط به خشک شدن محصول معمولاً مختص محصولات کشاورزی است ، در این صورت باید درباره روشهای بهبود ذخیره سازی آنها بر اساس نوع محصول آنها تحقیق کنید.

تراکم یا آب رایگان
این مشکلی است که معمولاً به راحتی قابل تشخیص است ، اما رفع آن دشوار است. معمولاً با نگاه کردن به قسمت بیرونی بسته بندی می توانید تشخیص دهید که آیا تراکم داخل یا خارج محصول است.

منطقه را بررسی کنید تا ببینید آیا بیشتر یا هوای گرم به کالا برخورد می کند. مشکل می تواند ناشی از ذخیره بیش از حد محصول در یک فضا ، ذخیره محصول در نزدیکی کالاهای گرم شده ، یا نزدیک بودن هوای گرمتر به محل ذخیره باشد.

آبی که از کویل ها یخ زده است روی کالاهای شما می چکد. باید راهی برای خروج قطرات آب از کف وجود داشته باشد.

نتیجه گیری
ذخیره سازی سرد راه زیادی را طی کرده است زیرا همه چیز فقط با یخ منتقل شده است تا خنک نگه داشته شود ، اما این بدان معنا نیست که این فرآیند کامل است. هنگامی که علت مشکل را جدا کرده اید ، جدی ترین مسائل راه حل های نسبتاً ساده ای دارند.

یکی از بهترین فیلم ها برای نیازهای سردخانه شما ، فیلم ماشینی Cold Force است. دارای یک بسته چسبندگی بسیار تهاجمی با وضوح بالا ، می تواند بر روی هر قطعه ای از تجهیزات کار کند و بارهای شما را در شرایط سردخانه نگه می دارد و شامل می شود

برچسب ها:
اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید